شک نکنید در لیگ برتر می‌مانیم؛

بایرامی: گفتند اگر نبازید، سالم از زمین‌ خارج نمی‌شوید!

مهاجم سپیدرود شرایط مسجدسلیمان را عجیب توصیف کرده و می‌گوید جان آنها را تهدید کردند.

به گزارش "ورزش سه"، مهرداد بایرامی، مهاجم سپیدرود در چهار بازی اخیر تیمش موفق به گنی شده و یکی از بهترین‌های تیمش در هفته‌های حساسی به شمار می‌رود که اکنون سهمیه لیگ برتری شهر رشت در گرو نتایج سپیدرود در دو دیدار باقی مانده است. بایرامی در گفت‌وگو با "ورزش سه" در مورد مسابقه جنجالی تیمش مقابل نفت مسجد سلیمان در هفته بیست و هشتم و همچنین دو دیدار حساس پایان فصل صحبت کرد:

* به وظیفه‌ای که یک مهاجم دارد، عمل می‌کنم

به یاری خدا توانسته‌ام در هر چهار بازی اخیر گنی کنم. بی‌شک گنی وظیفه یک مهاجم است و من نیز به‌عنوان یک مهاجم به وظیفه‌ای که دارم عمل می‌کنم. از آقای دست‌نشان بابت اعتمادی که به من داشتند و بعد از سال‌ها من را در نوک خط حمله تیم استفاده کرده و از نظر روحی و روانی به شدت کمکم کردند، تشکر می‌کنم. همه می‌دانیم که سپیدرود به تک تک امتیازات بازی‌های پایانی خود احتیاج دارد و تلاش من در این هفته‌ها این بوده و هست که بتوانم با گل‌هایی که با تلاش بچه‌ها می‌زنم، مسیر را برای کسب حداکثر امتیازات و حفظ سهمیه هموار کنم. گنی من نتیجه تلاش تیمی است و فوروارد وظیفه دارد تلاشی تیمی را به ثمر رساند.

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها